Pazartesi, Eylül 25, 2023

Merve Tarhan

Kurucu ve Genel Yayın Sorumlusu

İstanbul Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun oldum. İstanbul Üniversitesi’nde davranışsal ekonomi alanında, İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nde klinik psikoloji alanında iki yüksek lisansımı tamamladım. University of Hawaii’de tam burslu olarak doktorama devam ettim ve araştırma görevlisi olarak çalıştım. Klinik psikolog olarak psikanalitik yönelimli çalışıyorum.

Anjelika Şimşek

Akademik Editör / Çeviri Editörü

Anjelika Hüseyinzade Şimşek
Klinik Psikolog
ÇAĞ Üniversitesi Psikoloji Bölümü öğretim görevlisi. Klinik çalışmalarını merkezinde sürdürmektedir. Çalışma alanları: Psikanaliz, Travma, Kuşaklararası travma iletimi.

Faruk Gütmen

Çeviri Editörü

Lisans eğitimimi Hacettepe Üniversitesinde tamamladım. Lisans döneminde burs kazanarak bir süre Avusturya Klagenfurt Üniversitesinde öğrenim gördüm. Daha sonra Tezli Psikoloji Yüksek Lisans programını Çağ Üniversitesinde tamamladım. Psikanaliz, psikodinamik psikoterapi ve psikanalitik psikopatoloji ilgi alanlarımdır. Psikanaliz üzerine çeviri yapmaktayım.

Yaren Genç

Editör

Çağ Üniversitesi psikoloji bölümünden 2020 yılında mezun oldum. Adalet Bakanlığı bünyesindeki Adli Destek ve Mağdur Hizmetleri’nde görev yapmaktayım.